Biuro Obsługi Klienta

Nasze produkty:

Obsługa telefoniczna

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

58 733 55 66

Pliki do pobrania

Wzór umowy

Klauzula informacyjna

Formularz informacyjny

Nasze produkty:

Payka – Payka to sposób na opłacenie Twojego rachunku, bez konieczności wydawania Twoich pieniędzy w momencie realizacji płatności. Payka opłaci od razu Twój rachunek, a Ty spłacisz ją później – jednorazowo do 30 dni lub w 4 ratach. Sprawdź dokładnie jak to działa na payka.pl

Fanko – pożyczka ratalna dostępna online. Proces został stworzony z myślą o wszystkich, którzy szukają szybkiego finansowania pozabankowego, charakteryzującego się wyższą kwotą oraz dłuższym okresem.

Pożyczka Friko charakteryzuje się wysokimi kwotami oraz długimi okresami spłaty, dostępna jest tylko i wyłącznie w autoryzowanej sieci agencji kredytowych Fines. Na sukces tej sieci składa się ponad 15-letnie doświadczenie, przejrzyste zasady oraz proklienckie podejście. Dlatego jesteśmy pewni, że zostaną Państwo obsłużeni na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odwiedzenia placówek stacjonarnych Fines i wnioskowania o pożyczkę Friko!

Lonit – to pożyczka dedykowana, dostępna tylko i wyłącznie w sieci autoryzowanych partnerów Helikon.  W swojej codziennej pracy kierują się odpowiedzialnością oraz etycznym działaniem. Dzięki temu za każdym razem gdy wnioskują Państwo o pożyczkę Lonit, jesteśmy pewni, że oferta zostanie idealnie dopasowana, a wszystkie niuanse dokładnie wytłumaczone. Już dziś zapraszamy do odwiedzin placówek Helikon!

Polityka prywatności

Polityka prywatności paytree.pl

Jeśli masz wątpliwości w jaki sposób przetwarzamy dane zbierane na stronie paytree.pl zachęcamy do zapoznania się z polityką prywatności.