Biuro Obsługi Klienta

Nasze produkty:

Obsługa telefoniczna

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

58 733 55 66

Pliki do pobrania

Wzór umowy

Klauzula informacyjna

Formularz informacyjny

Nasze produkty:

Payka to innowacyjne rozwiązanie Buy Now Pay Later (BNPL) dedykowane do odraczania płatności za domowe rachunki, bez konieczności wydawania Twoich pieniędzy. Dzięki Payka, Twój rachunek zostanie opłacony od razu, a Ty spłacisz należność w późniejszym terminie – jednorazowo do 30 dni lub w 4 równych ratach. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa Payka, odwiedź stronę payka.pl. 

Opena.pl – to nasza  platforma oferująca bezpieczną pożyczkę online, do 20 000 złotych, 
z możliwością spłaty rozłożonej nawet do 48 miesięcy. Składanie wniosku jest proste i szybkie, bez konieczności dostarczania dokumentów – nasz system gwarantuje szybką weryfikację danych, skracając czas decyzji do minimum. Stosujemy najnowsze technologie i restrykcyjne procedury, zapewniając naszym Klientom pełne zaufanie. Jeśli szukasz bezpiecznej i elastycznej formy finansowania, odwiedź Opena.pl! 

Nasze produkty w sieciach partnerskich

Lentos – pożyczka dostępna wyłącznie na stronach internetowych należących do grupy Loando. Dzięki pożyczce Lentos, możesz szybko zrealizować swoje potrzeby finansowe, bez konieczności wizyty w tradycyjnej placówce czy przedstawiania wielu dokumentów. Proces aplikacji jest prosty i przejrzysty, a decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest szybko, często nawet w ciągu kilku minut. Jeżeli poszukujesz wygodnej opcji natychmiastowego wsparcia finansowego, wybierz Lentos! 

Fanko – to wygodna pożyczka ratalna dostępna online na stronie naszego partnera Astra Formance, została stworzona z myślą o osobach poszukujących szybkiego i wygodnego finansowania pozabankowego. Nasz proces aplikacyjny jest zoptymalizowany dla osób ceniących sobie szybkość i wygodę. Wyróżnia nas możliwość uzyskania wyższej kwoty pożyczki oraz dłuższy okres spłaty. Dzięki Fanko, możesz otrzymać środki na różnorodne cele, bez zbędnych formalności i wizyt w placówkach. Wejdź na fanko.pl i zobacz, że ta pożyczka jest dla Ciebie!  

Friko – pożyczka charakteryzująca się wysokimi kwotami oraz długimi okresami spłaty, dostępna jest tylko i wyłącznie w autoryzowanej sieci agencji kredytowych Fines. Na sukces tej sieci składa się ponad 15-letnie doświadczenie, przejrzyste zasady oraz proklienckie podejście, dlatego jesteśmy pewni, że nasi Klienci są obsługiwani na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odwiedzenia placówek stacjonarnych Fines i wnioskowania o pożyczkę Friko!  

Lonit to pożyczka dedykowana, dostępna tylko i wyłącznie w sieci autoryzowanych partnerów Helikon. W swojej codziennej pracy, agenci sieci Helikon, kierują się odpowiedzialnością oraz etycznym działaniem. Dzięki temu za każdym razem, gdy nasi Klienci wnioskują o pożyczkę Lonit, jesteśmy pewni, że oferta zostanie idealnie dopasowana, a doradcy odpowiedzą na każde pytanie. Już dziś zapraszamy do odwiedzin placówek Helikon!  

InsurPay – to nasz innowacyjny produkt, pozwalający na rozłożenie płatności za polisę ubezpieczeniową  na wygodne, miesięczne raty. Ta forma finansowania dostępna jest u agentów ubezpieczeniowych współpracujących z pośrednikiem EasyRaty. Dzięki produktowi Insurpay, masz możliwość płatności w ratach za polisy ubezpieczeniowe. To prosty i elastyczny sposób wspierający Twoją płynność finansową! 

Polityka prywatności

Polityka prywatności paytree.pl

Jeśli masz wątpliwości w jaki sposób przetwarzamy dane zbierane na stronie paytree.pl zachęcamy do zapoznania się z polityką prywatności.