Biuro Obsługi Klienta

Informujemy, że wszystkie udzielone przez nas pożyczki obsługuje firma Cross Finance Sp. z o. o.

Nasze pożyczki

Obsługa telefoniczna

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

58 768 08 08

Pliki do pobrania

Wzór umowy

Klauzula informacyjna

Formularz informacyjny

Gdzie dostaniesz naszą pożyczkę?

Nasze pożyczki są dostępne u dwóch największych stacjonarnych operatorów finansowych w kraju. Znajdź punkt najbliżej Twojego miejsca zamieszkania wchodząc na ich strony. Wnioskowanie o nasze pożyczki nie jest możliwe poprzez bezpośredni kontakt z nami.

Pożyczka Friko charakteryzuje się wysokimi kwotami oraz długimi okresami spłaty, dostępna jest tylko i wyłącznie w autoryzowanej sieci agencji kredytowych Fines. Na sukces tej sieci składa się ponad 15-letnie doświadczenie, przejrzyste zasady oraz proklienckie podejście. Dlatego jesteśmy pewni, że zostaną Państwo obsłużeni na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odwiedzenia placówek stacjonarnych Fines i wnioskowania o pożyczkę Friko!

Tadam – to pożyczka dedykowana, dostępna tylko i wyłącznie w sieci autoryzowanych partnerów Unilink Cash. W całej Polsce znajduje się ich ponad 3000. W swojej codziennej pracy kierują się odpowiedzialnością oraz etycznym działaniem. Dzięki temu za każdym razem gdy wnioskują Państwo o pożyczkę Tadam, jesteśmy pewni, że oferta zostanie idealnie dopasowana, a wszystkie niuanse dokładnie wytłumaczone. Już dziś zapraszamy do odwiedzin placówek Unilink Cash!

Polityka prywatności

Polityka prywatności paytree.pl

Jeśli masz wątpliwości w jaki sposób przetwarzamy dane zbierane na stronie paytree.pl zachęcamy do zapoznania się z polityką prywatności.