Z kart historii

Nasza historia zaczyna się w czerwcu 2020 roku. To wtedy stworzono zespół składający się zarówno z osób o bogatym doświadczeniu, jak i młodych, ambitnych ludzi. Nasza misja? Tworzyć produkty finansowe, które będą alternatywą dla finansowania bankowego. Stawiamy na prostotę i szybkość oraz dopasowanie do kanału sprzedaży. Po dwóch miesiącach przygotowań operacyjnych byliśmy gotowi do startu – 31.07.2020 r. uruchomiliśmy naszą pierwszą pożyczkę.

Misja, postawiona przed nami w pierwszych dniach działania firmy, nadal jest aktualna. Czy pozwala nam ona osiągnąć sukces? Na pewno, świadczy o tym zaufanie naszych Partnerów biznesowych oraz Klientów, których z dnia na dzień jest coraz więcej. Jednak nie spoczywamy na laurach i każdego dnia staramy się być jeszcze lepsi, a stawiane nowe cele i wyzwania pomagają się nam rozwijać.

3D Logo Mockup pt
Teamwork paytree

W zespole siła

Nasz zespół tworzy kilkanaście mocno zmotywowanych osób. W codziennej pracy kierujemy się wzajemny szacunkiem oraz zrozumieniem. Do życia podchodzimy raczej z dystansem, przez co atmosfera jest wyjątkowa. Chcemy, aby praca nie była tylko przykrym obowiązkiem, ale miejscem, do którego przychodzi się z uśmiechem. Dlatego też podchodzimy elastycznie do rzeczy związanych z życiem prywatnym, zawsze staramy się znaleźć równowagę. Dodatkowo stawiamy na rozwój osobisty i uczciwe wynagrodzenie. Pracę zaczynamy w godzinach 7-10  – zarówno ranne ptaszki jak i sowy są zadowolone.

Należymy do ZPF

Zdajemy sobie sprawę jak ważne w świecie finansów jest zaufanie dlatego też jesteśmy aktywnym członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Każdego roku przechodzimy audyt zewnętrzny, który stwierdza zgodność przestrzegania Zasad Dobrych Praktyk – zbioru reguł postępowania, opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie związku: www.zpf.pl  oraz w klikając w przycisk poniżej.

ZPF Paytree